Galerie

Wellness Crab Club v Ostravě-Porubě se pyšní originálním architektonickým stylem interiéru i exteriéru, který je inspirován živočišnou říší a nabízí bionickou stavbu s podobou kraba. Naše exkluzivní wellness zařízení poskytuje ideální prostředí pro práci, zábavu, odpočinek a péči o zdraví klientů. Crab Club se stává centrem relaxace a regenerace, obchodních schůzek, přátelských a rodinných setkání, rozluček se svobodou, oslav i významných jubileí.

Obrázek zobrazuje originální budovu ve tvaru kraba, obklopenou nádhernou přírodou a tenisovými kurty, které tvoří součást luxusního soukromého wellness centra Crab Club v Ostravě.

Exteriér

Crab svým architektonickým pojetím vytváří jedinečné, neopakovatelné, moderní prostředí pro relaxaci a byznys.

Příjemný interiér pro rodinná setkání i pro obchodní schůzky.

Interiér

Crab poskytuje manažérům firem, svým lázeňským prostředím, exkluzivní atmosféru a zázemí pro úspěšné obchodní jednání.

Bazén pro relaxaci v privátním wellness Crab Club

Wellness

Crab Club poskytuje soukromí, naprosto nerušený odpočinek a relaxaci v Ostravě-Porubě. Jsme jedineční především svým intimnějším, individuálním a klidnějším provozem.

Prostorná tělocvična, která nabízí rezervace pro skupiny až 10 osob, fyzio služby a další fitness možnosti v rámci exkluzivního soukromého wellness centra Crab Club v Ostravě.

Fyzioterapie, rehabilitace

Crab nabízí fitness služby s kvalitní péči o tělo, formou cvičení pro zdraví, kondici a mysl, pod dohledem osobního trenéra.

Bazén pro relaxaci v privátním wellness Crab Club

Gastro a zábava

Nabízíme individuální catering dle přání klienta a k zábavě slouží velkoformátové promítací plátno s multimediálním obsahem.

 

tenisový kurt

Tenisový kurt a venkovní aktivity

K dispozici je vlastní parking pro 10 aut, tenisový kurt, stolní tenis, basketbal. K zapůjčení jsou rakety a míče.